Držiak na náradie - jednoduchý 63x20x75mm, biely
Kód: 11404-00000 11404-00000BP1 11404-00000BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitne spracovaný kovový držiak na náradie v elegantnom bielom prevedení. Nevyhnutnosť pre každého majstra!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k regálom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Držáky na nářadí |
| Farba: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 63 mm |
| Výška: | 20 mm |
| Hĺbka: | 75 mm |
Inšpirácia od zákazníkov
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.