Zátka priemer 76,2mm, plast, čierna
Kód: 85123 85123BP1 85123BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Okrúhla plastová zátka v čiernom prevedení:
-
Jednoduchá montáž a bezpečné upevnenie.
-
Zátka zakrýva nebezpečné ostré hrany.
-
Zátka je určená pre štandardné zaťaženie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krytky, zátky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Zátky kulaté |
| Farba: | Čierna |
| Priemer: | 76,2 mm |
| Počet ks v balení: | 1, 5, 10 |
| Materiál: | Plast |
| Vonkajší priemer: | 76,2 mm |
| Vnútorný priemer závitu: | 74 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.