Plastový klin 8x20x100, čierny, 4 ks
Kód: 5373Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Koniec podkladania kartónmi!
Štiepacie plastové kliny sú vyrobené z odolného plastu a umožňujú vyrovnanie nábytku na nerovnej podlahe. Skrine a nábytok možno rýchlo a ľahko aranžovať. Jednoducho spodný diel skrátite na požadovanú výšku a dĺžku a zasuniete klin pod nábytok.
Štiepacie kliny ponúkajú vhodné a nenápadné riešenie pre každý kus nábytku. Vyrovnávacie kliny sú vyrobené z tepelne odolného plastu, sú bez zápachu a tiež fyziologicky nezávadné.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klíny a voľne stojace zarážky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| EAN: | 8592485053739 |
| Výška: | 8 mm |
| Typ: | Dveřní klínky |
| Farba: | Čierna |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Materiál: | Plast |
| Šírka: | 100 mm |
| Hĺbka: | 20 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.