Zákaz státia, priemer 230mm, nerez
Kód: 20970Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zákaz státia zakazuje státie, t. j. uvedenie vozidla do pokoja na dobu dlhšiu, ako je doba nevyhnutne nutná na bezprostredné nastúpenie alebo vystúpenie prepravovaných osôb alebo na bezprostredné naloženie a vyloženie nákladu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dopravné značenie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.386 kg |
| EAN: | 8592485209709 |
| Typ: | Dopravní cedule |
| Hĺbka: | 1,2 mm |
| Priemer: | 230 mm |
| Montáž: | Přišroubováním |
| Materiál: | Nerez |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.