Neparkujte - vjazd, 297x210mm, formát A4, plastová tabuľka
Kód: 20304Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tabuľka NEPARKOVAŤ VSTUP - VOZIDLO MÔŽE BYŤ ODTAHNUTÉ vyrobená z kvalitného a odolného plastu jasne avizujúca zobrazenú skutočnosť.
Jednoduchá montáž nalepením alebo priskrutkovaním.
Prezrite si aj ďalšie bezpečnostné tabuľky a prvky v našej ponuke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dopravné značenie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592485203042 |
| Druh: | Dopravní značení |
| Formát: | A4 |
| Materiál: | Plast |
| Šírka: | 297 mm |
| Výška: | 210 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
7 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.