Vrták, priemer 35mm
Kód: 80509Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitne spracovaný kovový vrták pre jednoduché a rýchle prevŕtanie napr. dreva/plastu/preglejky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vruty, vrtáky a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.066 kg |
| EAN: | 8592485805093 |
| Typ: | Ostatní |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 90 mm |
| Výška: | 35 mm |
| Hĺbka: | 35 mm |
| Hmotnosť: | 150 g |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.