Nábytkový záves, priemer 35mm, naložený, 10 ks
Kód: 80510Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Špecifikácia:
- Spôsob montáže naskrutkovaním - jednoduchá a rýchla inštalácia
- Automatické zatváranie bez tlmenia
- Priemer misky 35 mm, hĺbka 12 mm
- Vhodné pre hrúbku dvierok 14-24 mm
- Uhol otvorenia 110°, pre naložený typ dvierok
- Rozteč kotvenia misky 48 mm
- Rozteč kotvenia závesu 32 mm
Montáž:
- Na montáž odporúčame Euroskrutky 6,3x16 mm (zvoľte podľa hrúbky korpusu/dvierok)
- Pre vyvŕtanie otvoru pre misku odporúčame Vŕtací nástroj, priemer 35 mm
- Nastavenie v troch smeroch
Dodatočné parametre
| Kategória: | Naložené závesy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.068 kg |
| EAN: | 8592485123203 |
| Druh: | Naložené |
| Typ: | Nábytkové závěsy |
| Priemer: | 35 mm |
| Počet ks v balení: | 10 |
| Tlmenie: | Bez tlumení |
| Klipový záves: | Ne |
| Uhol otvorenia: | 110° |
| Šírka: | 65 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Hĺbka: | 110 mm |
Druhy nábytkových pantů
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.