Vrchný vodiaci profil pre WS 60 a 120, dĺžka 2000mm, Aluminium
Kód: 1052Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vodiaca lišta z kvalitného materiálu vám zabezpečí hladké otváranie a zatváranie posuvných dverí.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Systémy pre dvere |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.326 kg |
| EAN: | 8592485010527 |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Druh: | Pro WS 60, Pro WS 120 |
| Typ: | Vodicí profily |
| Materiál: | Hliník |
| Šírka: | 33 mm |
| Výška: | 30 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.