Kompletná garniža pre WS 60 a WS 120, 2010mm, Aluminium
Kód: 1036Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elegantná kompletná garniža v kvalitnom hliníkovom prevedení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Systémy pre dvere |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.782 kg |
| EAN: | 8592485010367 |
| Dĺžka: | 2010 mm |
| Druh: | Pro WS 60, Pro WS 120 |
| Typ: | Kompletní garnýže |
| Materiál: | Hliník |
| Výška: | 100 mm |
| Šírka: | 54 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.