Vešiak na kľúče 215x70mm, plast, modrý
Kód: 8593 8593BP1 8593BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Na využitie do vstupnej haly, pracovne alebo spoločných priestorov. Využijete pri spoločnej organizácii domácnosti - vešiak disponuje priestorom na odkladanie korešpondencie, poznámok alebo telefónu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové vešiaky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Universální věšák |
| Farba: | Modrá |
| Počet háčikov: | 4 |
| Materiál: | Plast |
| Šírka: | 215 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Hĺbka: | 53 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.