Nábytková úchytka priemer 35mm, brúsený saténový nikel
Kód: 7609Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Špeciálny typ zapustených úchytiek používaných predovšetkým pre zásuvný/posuvný typ skríň/skriniek najčastejšie pre kancelársky nábytok alebo šatníkové skrine. V našej ponuke v niekoľkých tvaroch a farebných prevedeniach. Zápustné úchytky sa inštalujú do vopred vyfrézovaného otvoru priskrutkovaním alebo jednoduchým zacvaknutím.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zápustné úchytky a madlá pre posuvné dvere |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592485076097 |
| Typ: | Zápustné úchytky |
| Farba: | Stříbrná |
| Hĺbka úchytu: | 7,8 mm |
| Prevedenie: | Broušený saténový nikl |
| Priemer úchytu: | 35 mm |
| Materiál: | Kov |
| Dĺžka: | 41 mm |
| Šírka: | 41 mm |
| Výška: | 10 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.