Vešiak na kľúče, brúsený nikel, 2. akosť
Kód: 8202Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Na využitie do vstupnej haly, pracovne alebo spoločných priestorov. Využijete pri spoločnej organizácii domácnosti (odkazy, nákupné zoznamy, poznámky) alebo ako miesto na odloženie mobilného telefónu, kľúčov, pošty a pod.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vešiaky a háčiky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| EAN: | 8592485082029 |
| Typ: | Universální věšák |
| Montáž: | Přišroubováním na zeď |
| Prevedenie: | Broušený nikl |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 250 mm |
| Výška: | 290 mm |
| Hĺbka: | 85 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.