Vešiak na dvere Wave, 6 háčikov, zavesenie 40mm, chróm
Kód: 8503Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vhodný na zavesenie na hornú hranu dverí či dosku s hrúbkou 40 mm napríklad v kúpeľni, šatni alebo spálni. Zavesiť naň môžete uteráky, oblečenie - zvládne aj vyššiu záťaž. Výhodou je možnosť premiestnenia na dvere, kde práve potrebujete, bez akéhokoľvek lepenia a montáže skrutkovaním.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592485085037 |
| Typ: | Věšáky na dveře |
| Farba: | Stříbrná |
| Montáž: | K zavěšení |
| Počet háčikov: | 6 |
| Prevedenie: | Chrom |
| ? Zavesenie: | 40 mm |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 420 mm |
| Výška: | 210 mm |
| Hĺbka: | 95 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.