Vešiak na dvere 5 háčikov, zavesenie 20mm, hnedý antik
Kód: 8536Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vhodný na zavesenie na hornú hranu dverí či dosku s hrúbkou 20 mm napríklad v kúpeľni, šatni alebo spálni. Zavesiť naň môžete uteráky, oblečenie - zvládne aj vyššiu záťaž. Výhodou je možnosť premiestnenia na dvere, kde práve potrebujete, bez akéhokoľvek lepenia a montáže skrutkovaním.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.489 kg |
| EAN: | 8592485085365 |
| Typ: | Věšáky na dveře |
| Farba: | Hnědá |
| Montáž: | K zavěšení |
| Počet háčikov: | 5 |
| Prevedenie: | Hnědý antik |
| ? Zavesenie: | 20 mm |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 395 mm |
| Výška: | 240 mm |
| Hĺbka: | 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
4 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.