Vešiak Hubert, antik meď
Kód: 8233 8233BP1 8233BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Vešiaky v rustikálnom štýle sa stanú štýlovým doplnkom vašich predsiení, šatníkov, šatníkových stien alebo obytných priestorov. Možno ich upevniť na drevený podklad podľa vášho výberu alebo priamo na stenu, kde odporúčame inštaláciu na hmoždinku zaisťujúcu vyššiu nosnosť vešiaka.
Populárne sú na chalupy a do starých interiérov alebo vhodné do domácnosti v štýle Provence. Pri správne zvolenej kombinácii dreva a materiálu budú tiež dominantou v modernom štýle bývania.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rustikálne vešiaky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Rustikální věšáky |
| Farba: | Měděná |
| Montáž: | Přišroubováním na zeď/dřevo |
| Počet háčikov: | 1 |
| Prevedenie: | Antik měď |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 22 mm |
| Výška: | 42 mm |
| Hĺbka: | 51 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.