Vešiak Camel I, antik meď
Kód: 8227Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vešiaky v rustikálnom štýle sa stanú štýlovým doplnkom vašich predsiení, šatníkov, šatníkových stien alebo obytných priestorov. Možno ich upevniť na drevený podklad podľa vášho výberu alebo priamo na stenu, kde odporúčame inštaláciu na hmoždinku zaisťujúcu vyššiu nosnosť vešiaka.
Populárne sú na chalupy a do starých interiérov alebo vhodné do domácnosti v štýle Provence. Pri správne zvolenej kombinácii dreva a materiálu budú tiež dominantou v modernom štýle bývania.
NÁŠ TIP: V prípade, že inštalujete háčiky na drevený podklad, ako doplnok odporúčame háčiky Brent, ktoré je možné ručne naskrutkovať do dreva. Budú originálnym a praktickým pomocníkom na zavesenie kľúčov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rustikálne vešiaky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.053 kg |
| EAN: | 8592485082272 |
| Typ: | Rustikální věšáky |
| Farba: | Měděná |
| Rozteč: | 32 mm |
| Montáž: | Přišroubováním na zeď/dřevo |
| Počet háčikov: | 2 |
| Prevedenie: | Antik měď |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 75 mm |
| Výška: | 148 mm |
| Hĺbka: | 62 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.