Univerzálny klzák 24x100mm, samolepiaci, sivý
Kód: 84967Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Samolepiaci univerzálny klzák umožňuje hladkú a tichú manipuláciu s nábytkom a je vhodný na všetky typy podláh.
Jednoduchá montáž - klzák jednoducho odlepíte od ochrannej fólie a prilepíte na miesta, kde je nábytok v kontakte s podlahou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klzáky k nábytkovým nohám |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.003 kg |
| EAN: | 8592485849677 |
| Typ: | Kluzáky samolepicí |
| Farba: | Šedá |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Rozmer: | 24x100 mm |
| Materiál: | PTFE |
| Šírka: | 100 mm |
| Výška: | 3 mm |
| Hĺbka: | 24 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.