Transportné koliesko, pevné, priemer 160 mm
Kód: 43046Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pevné transportné koliesko s priemerom 160 mm s dynamickou nosnosťou 135 kg.
Prepravné koliesko je vhodné napríklad na montáž na vozíky do dielne alebo do výrobných priestorov, kde umožňuje efektívnejšiu prepravu materiálov a výrobkov medzi danými pracoviskami.
Tieto prepravné kolieska nájdu uplatnenie v strojárstve, nábytkárstve, potravinárstve, drevárstve atď..
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
- Rozteč dier 105 x 82/75 mm s priemerom 11 mm
- Šírka behúňa 40 mm - čierna gumová obruč, ihlové ložisko
- Uchytenie: koliesko s platničkou so štyrmi montážnymi otvormi
Kolieska pre mäkké aj tvrdé podlahy sú univerzálne na svoje využitie. Možno ich teda bez problémov využívať na kobercoch/PVC podlahách alebo tvrdých podlahách (dlažby, drevené plávajúce podlahy, priemyselné podlahy).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Transportné kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.98 kg |
| EAN: | 8592485430462 |
| Typ: | Pro měkké i tvrdé podlahy |
| Priemer: | 160 mm |
| Nosnosť: | 135 kg |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 195 mm |
| Šírka behúňa: | 40 mm |
| Priemer dier: | 11 mm |
| Rozmer platne: | 133 x 112 mm |
| Rozteč dier: | 105 x 82/75 mm |
| Typ podlahy: | Měkká i tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.