Tlmič dovierania dvierok, čierny
Kód: 60045Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Trápia vás hlučné a prudké zatváranie dvierok a zásuviek? Urobte tomu koniec s týmto tlmičom dovierania, ktorý nesmie chýbať v domácnosti žiadneho kutila!
-
Použitie: Tlmič dovierania dvierok je ideálne riešenie pre hladké a tiché zatváranie dverí a zásuviek, ktoré navyše chráni váš nábytok pred prudkými nárazmi. Vďaka svojmu jednoduchému a elegantnému prevedeniu sa hodí do každej domácnosti či kancelárie.
-
Kvalita: Materiál tlmičov je vyrobený z vysoko kvalitného a odolného plastu, bez zápachu.
-
Jednoduchá montáž: Tlmič ľahko priskrutkujete pomocou skrutiek k podkladu. Dokonalé tlmenie je zaručené!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tlmiče dovierania dvierok |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.013 kg |
| EAN: | 8592485600452 |
| Typ: | Tlumiče dovírání dvířek |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Plast |
| Šírka: | 15 mm |
| Hĺbka: | 65 mm |
| Výška: | 16 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.