Tesniaca soklová lišta 2000mm, 16-19mm, plast, transparentná
Kód: 93000Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitne spracovaná tesniaca soklová lišta v elegantnom dizajne. Vyrobená z odolného plastu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k pántom a závesomPlastové závěsy a panty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.078 kg |
| EAN: | 8592485930009 |
| Materiál: | Plast |
| Šírka: | 30 mm |
| Výška: | 10 mm |
| Dĺžka: | 2000 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.