Systém otvárania bezúchytkových dvierok Push to open, 79x20mm, čierny
Kód: 60044Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitne spracovaný systém na otváranie bezúchytkových dvierok v elegantnom čiernom dizajne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k pántom a závesom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.034 kg |
| EAN: | 8592485600445 |
| Typ: | Systém Push to open |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Plast |
| Šírka: | 79 mm |
| Výška: | 20 mm |
| Hĺbka: | 10 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.