Spojovací uholník 45x60x16mm, ľavý, čierny
Kód: 496 496BP1 496BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Spojovací ľavý uholník vyrobený z ocele s hrúbkou 1,5 mm. Priemer montážnych otvorov na klince alebo skrutky je 5 mm.
Vhodný na spájanie a spevnenie pravouhlých spojov nábytku a iných drevených konštrukcií.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spojovacie uholníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Úhelníky levé |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 16 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Hĺbka: | 60 mm |
| Hrúbka: | 1,5 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.