Spojovací uholník 30x40x10mm, pravý, pozinkovaný
Kód: 466 466BP1 466BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Pravouhlý spojovací uholník vyrobený z ocele, obojstranne žiarovo pozinkovaný s hrúbkou 1,5 mm. Priemer montážnych otvorov pre klince alebo skrutky je 4 mm.
Vhodný na spájanie a spevnenie pravouhlých spojov nábytku a iných drevených konštrukcií.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spojovacie uholníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Úhelníky pravé |
| Povrchová úprava: | Pozinkovaný |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 10 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Hĺbka: | 40 mm |
| Hrúbka: | 1,5 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.