Sada filcových podložiek, biela, 64 ks
Kód: 85032Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Filcové podložky: O 17 mm - 20x, O 21 mm - 16x, O 28 mm - 12x, 24x24 mm - 16x.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sady podložiek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.025 kg |
| EAN: | 8592485850321 |
| Typ: | Sady filcových podložek |
| Farba: | Bílá |
| Priemer: | 17 mm, 21, 28 |
| Počet ks v balení: | 64 |
| Rozmer: | 24x24 mm |
| Materiál: | Plsť |
| Šírka: | 115 mm |
| Výška: | 11 mm |
| Hĺbka: | 180 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.