Filcové podložky 120x240mm, samolepiace, hnedé
Kód: 85046 85046BP1 85046BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
-
POUŽITIE: Filcové podložky predstavujú ideálnu ochranu vášho nábytku a povrchov všetkého druhu a nezanechávajú škrabance. Svoj účel plnia aj pri vyrovnaní nerovností a redukcii hluku počas manipulácie.
- DIZAJN: Vďaka nenápadnému dizajnu a veľkej škále farieb a tvarov v našej ponuke určite nájdete vhodnú súpravu, ktorá sa hodí do vášho interiéru.
-
KVALITA: Samolepiace filcové podložky pre nábytok sú vyrobené z vysoko kvalitnej plsti. Prémiová kvalita zaisťuje mimoriadnu životnosť. Extra silné lepidlo zaisťuje dlhodobú priľnavosť.
-
APLIKÁCIA: Jednoducho stiahnete lepiacu fóliu a plsť nalepíte na hladký a čistý povrch, pritlačíte a hotovo! V prípade potreby možno podložky ľahko vymeniť.
Podložky pod nábytok nájdete v našej ponuke v rôznych typoch a prevedeniach.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Filcové prírezy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Filcové přířezy samolepicí |
| Farba: | Hnědá |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Rozmer: | 120x240 mm |
| Materiál: | Plsť |
| Šírka: | 240 mm |
| Výška: | 4 mm |
| Hĺbka: | 120 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.