Protišmykové podložky EVA, priemer 35mm, samolepiace, čierne, 18 ks
Kód: 85103Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Protišmykové podložky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.004 kg |
| EAN: | 8592485851038 |
| Typ: | Protiskluzové podložky EVA samolepicí |
| Farba: | Čierna |
| Priemer: | 35 mm |
| Počet ks v balení: | 18 |
| Materiál: | Ethylenvinylacetát (EVA) |
| Výška: | 2 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.