Protišmykové podložky EVA, priemer 28mm, samolepiace, čierne, 28 ks
Kód: 85102Súvisiaci tovar
Podrobný popis
-
POUŽITIE: Protišmykové podložky EVA predstavujú ideálnu ochranu vášho nábytku a povrchov všetkého druhu. Svoj účel plnia aj pri vyrovnaní nerovností a redukcii hluku počas manipulácie s nábytkom či spotrebičmi.
- DIZAJN: Vďaka nenápadnému dizajnu a veľkej škále farieb a tvarov v našej ponuke určite nájdete vhodnú súpravu, ktorá sa hodí do vášho interiéru.
-
KVALITA: Samolepiace EVA podložky pre nábytok sú vyrobené z ľahkého, mäkkého a pružného materiálu EVA (Etylénvinylacetát). Prémiová kvalita zaisťuje mimoriadnu životnosť. Extra silné lepidlo zaisťuje dlhodobú priľnavosť.
-
APLIKÁCIA: Jednoducho stiahnete lepiacu fóliu a nalepíte na hladký a čistý povrch, pritlačíte a hotovo! V prípade potreby možno podložky ľahko vymeniť.
Podložky pod nábytok nájdete v našej ponuke v rôznych typoch a prevedeniach.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Protišmykové podložky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.004 kg |
| EAN: | 8592485851021 |
| Typ: | Protiskluzové podložky EVA samolepicí |
| Farba: | Čierna |
| Priemer: | 28 mm |
| Počet ks v balení: | 28 |
| Materiál: | Ethylenvinylacetát (EVA) |
| Výška: | 2 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.