Podperka políc s čapom priemer 5mm, čierna, 20 ks
Kód: 60072Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nevyhnutná súčasť policového systému!
Táto podpera police sa stane elegantným a šikovným pomocníkom pri podoprení políc v každej domácnosti.
-
KVALITA: Podpera police je vyrobená z vysoko kvalitného kovu, je veľmi robustná a odolná. Naše kvalitné podpery políc vám zaistia pokojnejší spánok.
-
POUŽITIE: Montáž je jednoduchá a behom chvíľky hotová. Podpery políc sú vhodné na zasunutie do predvŕtaných otvorov s priemerom 5 mm.
Prezrite si aj ďalšie podpery políc v našej ponuke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podpierky políc |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 8592485600728 |
| Typ: | Podpěrky polic |
| Farba: | Čierna |
| Priemer: | 5 mm |
| Počet ks v balení: | 20 |
| Materiál: | Zinek |
| Šírka: | 9 mm |
| Výška: | 17 mm |
| Hĺbka: | 20 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.