Plnovýsuv s tlmením 350mm, nosnosť 35 kg, čierna, 1 pár
Kód: 60108Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Plnovýsuvy majú na oboch stranách tlmiaci piest, ktorý zaisťuje tlmené dovieranie zásuvky. Plnovýsuv vyjde pred korpus do dĺžky 345 mm. Výsuv určený na bočnú montáž pomocou vrutov alebo skrutiek, ktoré nie sú súčasťou balenia.
Plnovýsuv je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele s čiernou povrchovou úpravou. Výsuv vás presvedčí perfektným chodom a veľmi vysokou stabilitou. Nosnosť sady je až 35kg/1 pár. Nosnosť je priamo úmerná jednému páru.
K montáži Vám pomôže technický výkres plnovýsuvu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Guľôčkové plnovýsuvy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.971 kg |
| EAN: | 8592485601084 |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Typ: | Plnovýsuvy s tlumením |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka: | 12,7 mm |
| Nosnosť: | 35 kg/1 pár |
| S tlmením: | ano |
| Materiál: | Oceľ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.