Guľôčkový plnovýsuv 400 mm, nosnosť 35 kg, 1 pár
Kód: 91400Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Plnovýsuv je vyroben z vysoko kvalitnej ocele a následne pozinkovaný. Výsuv vás presvedčí perfektným chodom a veľmi vysokou stabilitou. Integrované zariadenie zabraňuje vypadnutiu guľôčok. Nosnosť sady je až 35kg/1 pár. Nosnosť je priamo úmerná jednému páru.
Výsuv určený na bočnú montáž pomocou vrutov alebo skrutiek, ktoré nie sú súčasťou balenia.
K montáži Vám pomôže technický výkres plnovýsuvu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Guľôčkové plnovýsuvy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.11 kg |
| EAN: | 8592485914009 |
| Dĺžka: | 400 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Typ: | Kuličkové plnovýsuvy |
| Hĺbka: | 12,7 mm |
| Nosnosť: | 35 kg /1 pár |
| S tlmením: | ne |
| Materiál: | Ocel pozinkovaná |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.