Plastový klzák s tŕňom, priemer 20mm, hnedý, 8 ks
Kód: 84983Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Plastový podlahový klzák zaisťuje rovnako dobre stabilitu a ochranu vášho nábytku ako jeho tichú manipuláciu. Vďaka jednoduchému a nenápadnému dizajnu sa hodí do každej domácnosti. Vhodné pre podlahy s kobercom.
Nábytkový klzák je vhodný na pribitie pod nábytok ako jedálenské stoličky, kreslá, pohovky a ďalšie. Samotná montáž je jednoduchá, stačí len párkrát udrieť kladivom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Natĺkacie podložky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.003 kg |
| EAN: | 8592485849837 |
| Výška: | 24 mm |
| Typ: | Plastové kluzáky s trnem |
| Farba: | Hnědá |
| Priemer: | 20 mm |
| Počet ks v balení: | 8 |
| Dĺžka klinca: | 18 mm |
| Priemer klinca: | 2 mm |
| Materiál: | Plast |
| Výška základne: | 6 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.