Oválna šatníková tyč 900x30x15mm, pozinkovaná
Kód: 92148Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tyč na šaty je ideálnym doplnkom do šatníkov a otvorených/uzavretých šatní.
V našej ponuke sú k dispozícii aj vešiaky na tyče s rovnakou povrchovou úpravou a príslušenstvo na montáž.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šatníkové tyče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.396 kg |
| EAN: | 8592485921489 |
| Dĺžka: | 900 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Typ: | Oválné šatní tyče |
| Farba: | Pozinkovaná |
| Hĺbka: | 15 mm |
| Materiál: | Oceľ |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.