Oválna šatníková tyč 2000x30x15mm, poniklovaná
Kód: 92147Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tyč na šaty je ideálnym doplnkom do šatníkov a otvorených/uzavretých šatní.
V našej ponuke sú k dispozícii aj vešiaky na tyče s rovnakou povrchovou úpravou a príslušenstvo na montáž.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šatníkové tyče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.88 kg |
| EAN: | 8592485921472 |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Typ: | Oválné šatní tyče |
| Farba: | Poniklovaná |
| Hĺbka: | 15 mm |
| Materiál: | Oceľ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.