Nosník 600mm, biely
Kód: 45365Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Základný nosník na police s hákmi vhodný na upevnenie na jednoradové a dvojradové stenové lišty. Na nosník je možné položiť police podľa vlastného výberu - oceľové police a drevené police v spojení s jednostranným držiakom alebo obojstranným držiakom políc.
Ak si nie ste istí výberom alebo montážou, odporúčame navštíviť tieto články:
- Ako vybrať a zostaviť stenový regálový systém – prehľadný sprievodca výberom komponentov aj samotnou inštaláciou.
- Stenové regály: Kde a ako pomôžu ušetriť miesto aj čas – inšpirácia, ako regály šikovne využiť v rôznych miestnostiach.
- 8 praktických tipov pre lepšiu organizáciu vašej domácnosti – konkrétne rady pre efektívne usporiadanie priestoru.
Vďaka ľahkému uchyteniu a univerzálnemu použitiu sú tieto jednoduché nosníky nenahraditeľnou súčasťou nástenného regálu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednoduché nosníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.615 kg |
| EAN: | 8592486453651 |
| Typ: | Nosníky |
| Farba: | Bílá |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Nosnosť: | 60 kg |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 9 mm |
| Výška: | 120 mm |
Inšpirácia od zákazníkov
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.