Nábytková noha Killo, výška 120mm, čierna
Kód: 50593 50593BP1 50593BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Futuristická plastová nábytková noha v čiernom prevedení dodá vášmu nábytku elegantný vzhľad vďaka uhlu sklonu (73/96°), ktorým dominuje.
Pevná konštrukcia so stabilnou základňou s nosnosťou 250 kg pozdvihne váš nábytok. Základňa alebo platňa je zaistená montážnymi otvormi s rozstupom 32/64 mm.
K nábytku sa pripevňuje skrutkami, ktoré si u nás môžete zakúpiť v kategórii skrutky pre nábytkové nohy.
Prezrite si celú našu ponuku guľatých a hranatých nábytkových nôh v rôznych výškových a dizajnových prevedeniach alebo elegantné vlásenkové nohy, ktoré premenia Váš nábytok na štýlový kúsok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hranaté nábytkové nohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výška: | 120 mm |
| Typ: | Hranaté nohy |
| Farba: | Čierna |
| Šírka: | 30/80 mm |
| Hĺbka: | 42 mm |
| Nosnosť: | 250 kg |
| Materiál: | Plast |
| Nastaviteľná: | nie |
| Voliteľná rektifikačná skrutka: | nie |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.