Minibox 90x40x135mm, plast, biely
Kód: 11403-00004 11403-00004BP1 11403-00004BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Vďaka kvalitne spracovanému miniboxu v elegantnom bielom prevedení budete mať svoje kutilské potreby vždy po ruke! Minibox je vyrobený z odolného plastu bez zápachu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k regálom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Miniboxy |
| Farba: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Šírka: | 90 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Hĺbka: | 135 mm |
Inšpirácia od zákazníkov
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.