Magnet, priemer 20x5mm, 4 ks
Kód: 84670Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Klasický feritový magnet patrí medzi najčastejšie používané magnety na svete. Póly magnetu sú na plochých stranách. Vhodný na použitie do interiéru aj exteriéru (vo vlhkom prostredí nehrdzavie).
Upozornenie: Feritové magnety neprikladajte k neodymovým magnetom - môže ich demagnetizovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Feritové magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.007 kg |
| EAN: | 8592485846706 |
| Typ: | Feritové magnety |
| Farba: | Čierna |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Výška: | 5 mm |
| Priemer: | 20 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.