Krytka s filcom 22x22mm, transparentná, 4 ks
Kód: 50577Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Plstený podlahový klzák je ideálny pre tichú manipuláciu so stoličkami, ktorá nezanecháva škrabance. Vďaka silnej plstenej vrstve je zabezpečená perfektná ochrana vašej dlažby. Plstená podložka je pripevnená k vysoko kvalitnému a odolnému plastovému podkladu.
Klzák je vhodný na nasadenie na nohy stoličiek. Samotná montáž je jednoduchá, stačí len nasadiť na nohu stoličky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krytky transparentné s filcom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8592485505771 |
| Typ: | Krytky s filcem |
| Farba: | Světle šedá, Transparentní |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Rozmer: | 22x22 mm |
| Materiál: | Plsť, Plast |
| Výška: | 28 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.