Kľučka TUKAN rozeta PZ, guľatá, brúsená mosadz
Kód: 70671Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Prečo si vybrať rozetové kovanie? Rozetové kovanie patrí medzi modernejšie formy dverových kľučiek so širokou škálou dizajnov a prevedení. Od štítového kovania sa líši tým, že je oddelený otvor pre kľúč (rozeta) od otvoru pre kľučku. Výhodou je montáž skrutkovaním - protiľahlé diely rozet sa k sebe cez dvere prestrčia skrutkami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dverné kovania a kľučky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| EAN: | 8592485706710 |
| Druh: | Rozetové kování kulaté |
| Typ: | PZ - cylindrická vložka |
| Prevedenie: | Broušená mosaz |
| Hrúbka dverí: | 40 mm |
| Priemer: | 49 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.