Kľučka HOME, zámok BB, rozteč 72mm, antický nikel
Kód: 70542Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ako si vybrať správne štítové kovanie/kľučku? Najpresnejšie je meranie rozstupu podľa zadlabacieho zámku. Vždy meriame od osy otvoru pre kľúč až po os otvoru pre kľučku. Najpresnejšie meranie dosiahnete, ak vyberiete zadlabací zámok z krídla dverí a zmeriate.
3 kroky k správnemu výberu štítového a rozetového kovania
Rozmery štítového kovania:

- rozmer A: 116 mm
- rozmer B: 234 mm
- rozmer C: 44 mm
- rozmer D: 83 mm
- rozmer A1: 56 mm
- rozmer B1: 74 mm
- rozmer B2: 139 mm
- rozmer C1: 5 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Štítové kovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.84 kg |
| EAN: | 8592485705423 |
| Druh: | Štítové kování |
| Typ: | BB - dózický klíč |
| Rozteč: | 72 mm |
| Prevedenie: | Antický nikl |
| Hrúbka dverí: | 40 mm |
| Výška: | 234 mm |
| Šírka: | 44 mm |
| Hĺbka: | 5 mm |
| Hĺbka vr. kľučky: | 56 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.