Klavírový záves 32x1200mm, čierny
Kód: 80080Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitne spracovaný klavírový záves s vysokou odolnosťou v elegantnom čiernom dizajne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klavírové závesy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.245 kg |
| EAN: | 8592485800807 |
| Typ: | Klavírové závěsy |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 32 mm |
| Výška: | 3 mm |
| Dĺžka: | 1200 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.