Háčik Ľalia, bronz, 2 ks
Kód: 8745Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vešiaky v rustikálnom štýle sa stanú štýlovým doplnkom vašich predsiení, šatníkov, šatníkových stien alebo obytných priestorov. Možno ich upevniť na drevený podklad podľa vášho výberu alebo priamo na stenu, kde odporúčame inštaláciu na hmoždinku zaisťujúcu vyššiu nosnosť vešiaka.
Populárne sú na chalupy a do starých interiérov alebo vhodné do domácnosti v štýle Provence. Pri správne zvolenej kombinácii dreva a materiálu budú tiež dominantou v modernom štýle bývania.
NÁŠ TIP: V prípade, že inštalujete háčiky na drevený podklad, ako doplnok odporúčame háčiky Brent, ktoré je možné ručne naskrutkovať do dreva. Budú originálnym a praktickým pomocníkom na zavesenie kľúčov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rustikálne vešiaky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.015 kg |
| EAN: | 8592485087451 |
| Typ: | Rustikální věšáky |
| Farba: | Bronzová |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Montáž: | Přišroubováním na zeď/dřevo |
| Prevedenie: | Bronz |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 25 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Hĺbka: | 33 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.