Vešiak Romana II, čierny nikel
Kód: 7901 7901BP1 7901BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Vešiaky v rustikálnom štýle sa stanú štýlovým doplnkom vašich predsiení, šatníkov, šatníkových stien alebo obytných priestorov. Možno ich upevniť na drevený podklad podľa vášho výberu alebo priamo na stenu, kde odporúčame inštaláciu na hmoždinku zaisťujúcu vyššiu nosnosť vešiaka.
Populárne sú na chalupy a do starých interiérov alebo vhodné do domácnosti v štýle Provence. Pri správne zvolenej kombinácii dreva a materiálu budú tiež dominantou v modernom štýle bývania.
POUŽITIE: Ideálny je vešiak na zavesenie oblečenia, zvrškov, ale aj kľúčov.
DIZAJN: V našej rozsiahlej ponuke vešiakov je ľahké vybrať si vešiak, ktorý sa svojou farbou a celkovým prevedením bude hodiť práve do vášho interiéru. Stane sa tak sviežim komponentom a skvelým pomocníkom pri udržiavaní poriadku a čistoty v domácnosti.
KVALITA: Naše klasické vešiaky sú vyrobené z vysoko kvalitného a odolného kovu zaisťujúceho dlhú životnosť. Hladké okraje vešiaka zabraňujú ťahaniu nití na oblečení.
JEDNODUCHÁ MONTÁŽ: Háčiky jednoducho pripevníte na stenu alebo na akýkoľvek podklad pomocou skrutiek, všetko zaberie len pár sekúnd! Pri pripevnení do steny odporúčame použiť hmoždinku.
NÁŠ TIP: V prípade, že inštalujete háčiky na drevený podklad, ako doplnok odporúčame háčiky Brent, ktoré je možné ručne naskrutkovať do dreva. Budú originálnym a praktickým pomocníkom na zavesenie kľúčov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rustikálne vešiaky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Rustikální věšáky |
| Farba: | Čierna |
| Rozteč: | 20 mm |
| Montáž: | Přišroubováním na zeď/dřevo |
| Počet háčikov: | 2 |
| Prevedenie: | Černý nikl |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 77 mm |
| Výška: | 47 mm |
| Hĺbka: | 30 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.