Filcový prírez s protišmykovými bodmi 200x300mm, samolepiaci, hnedý
Kód: 85194Súvisiaci tovar
Podrobný popis
-
POUŽITIE: Tento typ podložiek s protišmykovými bodmi slúži na nalepenie pod nábytok, pri ktorom chcete zabrániť pohybu po podlahe a zároveň poškodeniu podlahy, napr. jedálenský stôl, konferenčný alebo televízny stolík a pod.
- DIZAJN: Vďaka nenápadnému dizajnu a veľkej škále farieb a tvarov v našej ponuke určite nájdete vhodnú súpravu, ktorá sa hodí do vášho interiéru.
-
KVALITA: Samolepiace filcové podložky pre nábytok sú vyrobené z vysoko kvalitnej plsti. Zaisťujú dobrú životnosť a vďaka silnému lepidlu aj dlhodobú priľnavosť.
-
APLIKÁCIA: Jednoducho stiahnete lepiacu fóliu a plsť nalepíte na hladký a čistý povrch, pritlačíte a hotovo! V prípade potreby možno podložky ľahko vymeniť.
Podložky pod nábytok nájdete v našej ponuke v rôznych typoch a prevedeniach.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Protišmykové podložky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.055 kg |
| EAN: | 8592485851946 |
| Výška: | 3 mm |
| Typ: | Filcové přířezy s protiskluznými body |
| Farba: | Hnědá |
| Šírka: | 300 mm |
| Hĺbka: | 200 mm |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Rozmer: | 200x300 mm |
| Materiál: | Plsť |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.