Euroskrutka, priemer 6,3x13mm, 10 ks
Kód: 84562Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vruty, vrtáky a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.002 kg |
| EAN: | 8592485845624 |
| Výška: | 13 mm |
| Typ: | Eurovruty |
| Priemer: | 6,3 mm |
| Počet ks v balení: | 10 |
| Povrchová úprava: | Pozinkovaný |
| Materiál: | Oceľ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.