Dverový záves 50/10 vrchný diel M8, výška 30 mm, biely pozink
Kód: 80132 80132BP1 80132BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové a dverné pánty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Okenní a dveřní závěsy |
| Povrchová úprava: | Bílý pozink |
| Priemer závitu: | M8 |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 15 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Hĺbka: | 65 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.