Dverová zarážka 200x135x225mm, 1,7kg, voľne stojaca, textil
Kód: 5634Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Táto ťažká zarážka dverí pôsobiaca pohodovým a elegantným dojmom sa stane skvelým pomocníkom pri ochrane vašich stien a nábytku pred prudkými nárazmi dverí či okien.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klíny a voľne stojace zarážky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
| EAN: | 8592485056341 |
| Výška: | 225 mm |
| Typ: | Volně stojící zarážky |
| Farba: | Šedá |
| Materiál: | Textil |
| Šírka: | 200 mm |
| Hĺbka: | 135 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.