Držiak šatníkovej tyče s prírubou, priemer 25mm, plast, čierny, 2 ks
Kód: 60008Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elegantný držiak na tyč na šaty v modernom prevedení umožní vyniknúť každej tyči na šaty.
Držiak na tyč na šaty je vyrobený z kvalitného materiálu a jeho montáž je jednoduchá a behom chvíľky hotová.
Z radu Black Edition nájdete v našej ponuke držiaky šatníkových tyčí aj v iných rozmerových a montážnych prevedeniach.
Súčasťou balenia nie sú montážne skrutky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky šatníkových tyčí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.007 kg |
| EAN: | 8592485600087 |
| Typ: | Držák kulaté šatní tyče |
| Farba: | Čierna |
| Priemer: | 25 mm |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Materiál: | Plast |
| Šírka: | 52 mm |
| Výška: | 52 mm |
| Hĺbka: | 16 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.