Držiak šatníkovej tyče, priemer 25mm, plast, biely
Kód: 92210 92210BP1 92210BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Elegantný držiak na tyč na šaty v modernom prevedení umožní vyniknúť každej tyči na šaty.
Držiak na tyč na šaty je vyrobený z kvalitného materiálu a jeho montáž je jednoduchá a behom chvíľky hotová.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky šatníkových tyčí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výška: | 36 mm |
| Typ: | Držák kulaté šatní tyče |
| Farba: | Bílá |
| Šírka: | 32 mm |
| Hĺbka: | 15,5 mm |
| Priemer: | 25 mm |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Materiál: | Plast |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.