Držiak police OPTIMA II 4-22mm, nosnosť 15 kg, nerez design
Kód: 11057-00050 11057-00050BP1 11057-00050BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Rozhodli ste sa rozšíriť úložný priestor a hľadáte pevné držiaky na police? Potom ste u nás správne!
V našej ponuke nájdete policové držiaky v škále prevedení a farieb. Môžete si tak byť istí, že si vyberiete vkusný kúsok, ktorý sa bude vynímať práve vo vašom interiéri.
Dizajn: Podpera políc zaujme predovšetkým svojím moderným a elegantným vzhľadom.
Kvalita: Policový držiak je vyrobený z vysoko kvalitného kovu, je masívny a odolný.
Montáž: Jednoduchá a rýchla montáž pomocou hmoždiniek, ktorú zvládne naozaj každý!
Pri zaťažení záleží na kvalite uchytenia hmoždiniek v stene. K dispozícii je aj držiak políc OPTIMA I. v zaoblenom prevedení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Konzoly, držiaky políc a tyčí na vešiaky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Držák polic |
| Farba: | Nerez design |
| Nosnosť: | 15 kg |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Hrúbka police: | 4-22 mm |
| Šírka: | 40 mm |
| Výška: | 77 mm |
| Hĺbka: | 40,5 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.